• Bu forumun amacı e-ihracat sürecinde çeşitli pazaryerlerinde ve e-ihracat aşamalarında karşınıza çıkan engelleri ve deneyimlerinizi bu platformda paylaşma imkanı vererek milli ihracat yardımlaşma ortamı oluşturmaktadır.

Etsy için marmalead üyeliği almalı mıyım?

manu

Member
Yeni Üye
Tepki
0
Etsy de satış yapmaya yaklaşık 4 ay önce başladım. Toplam satışım 78 oldu, tabi bazı müşteriler birden fazla ürün satın aldı.
Şimdi SEO ve anahtar kelimeler üzerinde baya bi çok çalışıyorum ancak düşündüğümden daha zormuş.
Bu yüzden Marmalead üyeliği almayı düşünüyorum, başka kullanan var mı? O kadar para vermeye değer mi sizce?

boluluhasan

Member
Yeni Üye
Tepki
1
Ben de bir defa almıştım üyelik, mağazamın ilk zamanlarında epey yardımcı olmuştu. Mağazam ile entegre edip ürünlerimin seo açısından değerlendirmeleri vardı o puanlamaya göre ürünlerimi optimize edip daha iyi hale getirmiştim, ama daha sonra alışıp tamamen kendim yapabilir hale geldim diyebilirim.

alihanli

Member
Yeni Üye
Tepki
3
Üyelik ücreti fazla gelirse güvendiğiniz biriyle ortak satın alabilirsiniz. Zaten birden fazla mağaza entegre edilebiliyor. İlk başta sizin için yol gösterici olabilir tavsiye edebilirim.