• Bu forumun amacı e-ihracat sürecinde çeşitli pazaryerlerinde ve e-ihracat aşamalarında karşınıza çıkan engelleri ve deneyimlerinizi bu platformda paylaşma imkanı vererek milli ihracat yardımlaşma ortamı oluşturmaktadır.

Etsy Mağaza Açarken Sorun Yaşıyorum

alperen

Member
Yeni Üye
Tepki
0
Selamlar,
Etsy satıcı hesabımı açarken set up billing bölümüne kadar bütün adımları sıkıntısız bir şekilde yaptım ancak o saayfada bilgileri girdikten sonra save and continue diyorum ama hiç ilerleme olmuyor farklı tarayıcıdan da denedım olmuyor neden olabilir sizce? Nasıl ilerleme sağlayacağım? Yardımlarınızı bekliyorum.

herry

New member
Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba Alperen bey, Bu konuyu yaşayan pek çok kişi var. Kesinlikle teknik bir problem ve net bir çözümü yok. Etsy Seller de ki Help sekmesinden iletişime geçin mutlaka.

dersaadet

Member
Yeni Üye
Tepki
0
Ödeme yöntemi kısmında USD yerine Euro seçtiğinizde devam edebiliyorsunuz. Bu aralar dolarda etsy hata veriyor nedense. Ben ve bi arkadaşım bu şekilde çözdük en azından. Siz de deneyebilirsiniz .

furkankalkan

New member
Yeni Üye
Tepki
1
Alperen bey sorunu halledebildiniz mi acaba aynı sorun bende de var, bir türlü etsy mağazamı açamıyorum.

murat

New member
Yeni Üye
Tepki
0
Ben çözdüm bu sorunu :) etsyden kaynaklı bir problemdi sanırım. Daha öncesinde aynı bilgilerimle denedim ve sizin gibi ilerleyemdim ama aradan bir kaç ay geçtikten sonra denedim ve oldu. Çok mutlu oldum gerçekten. Yani teknik problemler var sürekli ama gün geçtikçe düzeltiyor etsy