• Bu forumun amacı e-ihracat sürecinde çeşitli pazaryerlerinde ve e-ihracat aşamalarında karşınıza çıkan engelleri ve deneyimlerinizi bu platformda paylaşma imkanı vererek milli ihracat yardımlaşma ortamı oluşturmaktadır.

Etsy Mağazam Ödemeden Dolayı Suspend Oldu

melek.ardahanli

Member
Yeni Üye
Tepki
2
Merhaba,
5 6 gün önce etsyde magaza açtım ve 50ye yakın tasarım ürün yüklemesi yaptım bu işle ilgilenen bir arkadaşım tasarımları başlangıçta istedigim kadar yükleyebilecegimi listeleme ücretinde eksiye düşebileceğimi ve ay dönümünde ödeyebileceğimi söyledi. Şu an etsy üzerinde 195tl eksi bakiyem bulunmakta dün sabah magazamı kontrol ettiğimde suspended yedigini gördüm mail adresimi kontrol ettiğimde suspended ile ilgili hiçbir mail bulunmamakta, suspended kısmına tıkladığımda ödemeden kaynaklo suspended oldugu belirtiliyor fakat finances bölümünde ödeme bölümü bulunmuyor. Bu konuyu açıklayan bir mail gönderdim etsy'e şu an bir dönüş alamadım. Sizlerinde bu konu hakkında fikrini öğrenmek istedim neden olmuş olabilir veya ekstra bir şey yapmam gerekir mi ?

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim

tekfur

Member
Yeni Üye
Tepki
1
Merhaba,
kredi kartınızdan çekmek istemiştir ama çekememiştir, sanal kart mıydı ya da limit yetersizliği mi vardı?

melek.ardahanli

Member
Yeni Üye
Tepki
2
Merhaba,
kredi kartınızdan çekmek istemiştir ama çekememiştir, sanal kart mıydı ya da limit yetersizliği mi vardı?
Hayır kendi banka kartımdı yeterli limit vardı içerisinde banka kartı olduğu için sorun olmuş olabilir mi kredi kartı mı gerekli

tekfur

Member
Yeni Üye
Tepki
1
nasıl yani kredi kartı yüklemedniz mi, nasıl mağaza açabildiniz

melek.ardahanli

Member
Yeni Üye
Tepki
2
ödeme için kart bilgileri kısmına ziraat bankasından kullandığım bankkart bilgilerini girdim, iban talep edilen kısma aynı bankkartıma bağlı olan iban bilgilerini girdim

tekfur

Member
Yeni Üye
Tepki
1
:) sanırım sebebi bu, kredi kartı olması gerek, debit bilgileri nasıl kabul etti en başta şaşkınım, o bilgileri güncelleyin sanal kart ya da kredi kartı ekleyin sorun çözülür inşallah

melek.ardahanli

Member
Yeni Üye
Tepki
2
tamamdır çok teşekkür ederim ilginiz için bilgileri yenilicem şu an umarım çözülür tekrardan çok teşekkürler