• Bu forumun amacı e-ihracat sürecinde çeşitli pazaryerlerinde ve e-ihracat aşamalarında karşınıza çıkan engelleri ve deneyimlerinizi bu platformda paylaşma imkanı vererek milli ihracat yardımlaşma ortamı oluşturmaktadır.

Etsy Ürün Listeleme Fiyatı

theken

Member
Yeni Üye
Tepki
3
Merhaba , etsy ile ilgili ufak bi sorum olacaktida , bu etsy de galiba urun listeleme basi ucret aliyormus etsy 20 cent civari , mesela biz urunleri yayinlanir yayinlamaz satisami cikiyor yoksa arka planda biz kendimiz mi aktif pasif hale getirebiliyoruz.
Hani ben listelemek istiyorum fakat satista olmasin gibi stokta gozukmesin gibj buna ucret aliyor mu etsy

optymums2

Admin
Forum Sahibi
Tepki
1
Merhaba,
Mağazanızı henüz açmadıysanız vereceğim link ile açarsanız ilk 40 ürünü ücretsiz yükleyebilirsiniz. Ayrıca ürünü publish eder etmez sizden 20cent kesilir ve ürün yayınlanır. Daha sonra ürünü pasif hale getirebilirsiniz ama tekrar aktifleştirmek isterseniz yine 20 cent kesilir.

theken

Member
Yeni Üye
Tepki
3
Merhaba,
Mağazanızı henüz açmadıysanız vereceğim link ile açarsanız ilk 40 ürünü ücretsiz yükleyebilirsiniz. Ayrıca ürünü publish eder etmez sizden 20cent kesilir ve ürün yayınlanır. Daha sonra ürünü pasif hale getirebilirsiniz ama tekrar aktifleştirmek isterseniz yine 20 cent kesilir.

Ürün başı 20 cent degilmi

theken

Member
Yeni Üye
Tepki
3
Merhaba,
Peki hocam magaza olayinda hani facebook ile giris yaptim daha sonra magaza kur yerine girdim ama hani herhangi bir ilerleme yapmadim daha sonra siz yine link atsaniz o link uzerinden devam etme sansim var mi

optymums2

Admin
Forum Sahibi
Tepki
1
Mağaza butonuna tıkladığınızda ne sayfa çıkıyor, hiç adım atıldı mı? Bence mağaza açacaksanız mail ile giriş yapmanızı öneririm. Sosyal medya hesabı ile girişlerde sorun olabilir ileride.
Etsy :: Your place to buy and sell all things handmade bu linkle mağazanızı açabilirsiniz.

Ayrıca başlangıç rehberi olsun diye bu makalemi de okuyabilirsiniz.