• Bu forumun amacı e-ihracat sürecinde çeşitli pazaryerlerinde ve e-ihracat aşamalarında karşınıza çıkan engelleri ve deneyimlerinizi bu platformda paylaşma imkanı vererek milli ihracat yardımlaşma ortamı oluşturmaktadır.

tahir kullanıcısının son içeriği

 1. tahir

  Amazon Bae Drop Shipping Sonuçlarım

  evet aedeyim canadaya geçsem mi diye düşünmüyo değilim. yoksa burda bir kaç ay daha denesem mi
 2. tahir

  Amazon Bae Drop Shipping Sonuçlarım

  900 ürün 750 buybox 5400 trafik ama daha 4 sipariş alabildim 😀 ürünlerin hepsi ya bs ya 4 yıldız yada çok fazla feedback almış ürünler. nasipten öte yol yok demekki
 3. tahir

  Etsy Listeleme Ücreti Hk.

  Ayrıca her satışta da size o ücret yansıtılır.
 4. tahir

  Bireysel Mi Şirket Olarak Mı Mağaza Açmalıyım?

  Bir sorum olacak mobilya üzerine bir şeyler üretip satış yapmak istiyoruz. Arkadaşımın şirketi var ama etsydeki mağazayı ben yöneteceğim, bu şekilde anlaştık. Yani şirket olarak mı yoksa şahıs olarak mı mağaza açmam daha mantıklı ve doğru bu durumda, şirket olarak açmanın bir avantajı ya da...
 5. tahir

  Etsy Order Processing Ne Demek?

  Evet, bu gibi durumlarda müşteri ödeme yöntemine göre ödemeyi geri çekme ya da iptal etme durumları mümkün olabilir o nedenle kesinleşene kadar sizden ürünü yapmaya başlamayın ya da kargolamayın diye mailde bunu belirtiyor.
 6. tahir

  Etsy 'De Dijital Ürün Satışlarında Varyasyon Nasıl Ekleniyor?

  Merhaba, Ben etsy de dijital ürünlerime varyasyon eklemek istiyorum, çünkü sattığım şey kişiselleştirilmesi gereken bir ürün ve müşterilerim farklı boyutlar tercih edebiliyor, ve satın alım sırasında bunu belirtmiyor ve gecikme olunca işler sarpa sarabiliyor.
Üst